AWOTAX s.r.o., účetní a daňová kancelář Ing. Evy Bednářové
ico-mobil +420 722 418 985 ico-mail bednarova@awotax.cz ico-misto Alej Svobody 56, Plzeň
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás
DSC_0007.JPG

    Vedením účetnictví, daňové evidence a mezd se zabývám od roku 1994. Nejdříve jako podnikatel fyzická osoba, nyní ve společnosti AWOTAX s.r.o., jejíž jsem 100% vlastníkem. Díky více než dvacetileté praxi jsem posbírala neocenitelné zkušenosti a znalosti, které jsou základem mé současné práce a přínosem pro mé klienty. Od dubna 2017 poskytuji služby i jako daňový poradce evid. č. 5154 a společnost AWOTAX s.r.o. je zapsána jako poradenská společnost v Komoře daňových poradců. 

     Účetnictví je obor, kde zítra již zdaleka neznamená včera, a proto je nezbytné neustále své znalosti aktualizovat, učit se, vyhledávat informace - zkrátka držet krok se všemi legislativními změnami. Mou výhodou je, že mě tohle baví. Chci, aby moji klienti měli nejen správně vedené účetnictví a včas splněné všechny své daňové povinnosti, ale aby maximum starostí s tím spojených přesunuli na mou kancelář. Aby se mohli 100% věnovat svému podnikání a od nás měli k dispozici účetní výstupy, o které se mohou ve svých podnikatelských plánech opřít. A v neposlední řadě, abychom společně našli cestu pro nejvýhodnější legální daňovou optimalizaci. 

    Klienti mé účetní kanceláře podnikají v těchto oborech:  maloobchodní a velkoobchodní prodej, e-shopy, výroba, autodoprava, stavebnictví, řemeslné činnosti, restaurace, programování, právo, služby, bezpečnostní služby, zahradnictví, chovatelství, pojišťovnictví, inženýring, projektování, zdravotnictví, zemědělství a další. Účetnictví vedeme i pro neziskové organizace.

    Účetní a daňové služby poskytujeme především v Plzni a okolí. Díky službě účetnictví bez papírů a  účetnictví online ale není problém zpracovávat účetnictví i vzdáleným firmám.

Přestože kontroly ze strany správce daně, správy sociálního zabezpečení nebo zdravotních pojišťoven zatím vždy proběhly bez problémů a k oboustranné spokojenosti klientů i kontrolních orgánů, má firma AWOTAX s.r.o. uzavřené pojištění profesní odpovědnosti u pojišťovny Kooperativa.

 

     Děkuji Vám, že jste navštívili mé stránky a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání.

 

                                                                                                                                                                                      Ing. Eva Bednářová

 

    Dokumenty ke stažení

    Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)