AWOTAX s.r.o., účetní a daňová kancelář Ing. Evy Bednářové
ico-mobil +420 722 418 985 ico-mail bednarova@awotax.cz ico-misto Alej Svobody 56, Plzeň
Drobečková navigace

Úvod > Nabízíme > Účetnictví > Účetnictví bez papírů

Účetnictví bez papírů

Máte v kapse chytrý telefon ? Pokud ano, tak můžete mít v kapse i celé účetnictví vaší firmy.

Už žádné šanony, zakládání faktur, odnášení dokladů k účetní, složité hledání dokladu mezi stovkami dalších papírů. 

Jednou pro vždy vyřešíte i mizející písmo z účtenek na termopapíru. 

Spojte vaše podnikání s naším systémem vedení účetnictví bez papírů.

Jak to funguje ?

Stačí si stáhnout do mobilu jednu šikovnou aplikaci zdarma. A pak jen fakturu v téhle aplikaci naskenovat a poslat na úložiště sdílené s námi. Naskenovat a poslat znamená dvě ťuknutí na display vašeho chytrého telefonu. Tak se všechny účetní doklady dostanou k nám. My je zaúčtujeme, očíslujeme a přehledně seřadíme a opět uložíme do sdíleného úložiště tak, abyste k nim kdykoli měli přístup z mobilu, tabletu nebo počítače. Stejným způsobem budete mít zajištěn přístup i ke svým podaným daňovým přiznáním, mzdovým výstupům nebo přehledům generovaným z účetního programu.

Pokud se rozhodnete využívat i náš systém účetnictví online, pak můžete  mít v mobilu i přístup přímo do účetního programu. 

 

Šikovná aplikace ke skenování vám navíc umožní práci s pdf soubory - jejich rozdělování, spojování, komprimaci, můžete do dokumentu vkládat poznámky, zvýraznit text, psát poznámky nebo dokument podepsat. Dokonce můžete dokument odeslat faxem nebo ho vytisknout. To vše jen na vašem mobilu. V aplikaci najdete i funkci OCR (rozpoznávání textu), díky které se všechny vaše naskenované dokumenty stávají vyhledatelnými. Stačí zadat hledaný výraz a hned zjistíte příslušný dokument. 

 

Zobrazit více